wtorek, 11 kwietnia 2017

Pachnąco....Yankee Candle o zapachu White Tea

Wosk z rześkiej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o delikatnym, relaksującym aromacie białej herbaty z kilkoma kroplami cytryny


+/-OPAKOWANIE
Wosk jest w postaci małej tarty opakowanej folią z kolorową naklejką informującą o konkretnym zapachu. Po rozpakowaniu i odłamaniu kawałka, musimy resztę zapakować w jakiś woreczek, żeby nie pokruszył nam szafki albo pojemnika w którym przechowujemy nasze woski.
+/-POJEMNOŚĆ,CENA
Wosk YC ma pojemność 22 g i kosztuje 9 zł
Można je kupić w wielu wariantach zapachowych na stronie goodies.pl TUTAJ Klik ;)
+/- UŻYWANIE
Do kominka wrzucam kawałek wosku który uda mi się odłamać. Może nie ma z tym wielkiego problemu. Ale troszkę się kruszy i tak jak wspomniałam musimy przechowywać go w woreczku. Wosk dziele tak na trzy części i jedna odpalam około 2-3 razy.
-DOSTĘPNOŚĆ
Ja swoje woski kupuję na stronie goodies.pl TUTAJ Klik .Gdzie często można trafić na darmową wysyłkę już od 25 zł. Z której często korzystam.
+ZAPACH
White Tea wosk z rześkiej linii zapachowej z serii Classic. Już na sucho bardzo mi się spodobał. Po odpalaniu nutą dominująca jest biała herbata, ale w tle przebija się kwaskowata cytryna. Zapach jest bardzo świeży rześki i nie przytłaczający. Bardzo przyjemny i delikatny. Zapach nie jest intensywny. Nie męczy ani nie powoduje bólu głowy.

Ostatnio żadnen zapach z Yankee Candle nie przypadł mi aż tak do gustu. Uwielbiam świeże zapachy a połączenie białej herbaty z kawałkiem cytryny mnie urzekło. Zapach koi, odpręża i relaksuje a za razem pobudza i daje orzeźwienie. Miłośniczki świeżych zapachów musicie koniecznie go wypróbować. :)

Pozdrawiam

12 komentarzy:

Dziękuję za każdy komentarz. Każda opinia pozytywna jak i negatywna, stanowi dla mnie bardzo wiele. Jest docenieniem mojej pracy. Dlatego pozostawiaj ślad po sobie.

Zawsze odwiedzam blogi komentujących, więc komentarz z adresem Twojego bloga jest tu zbędny.

Zawsze odpowiem na Twoje pytanie, chętnie podzielę się spostrzeżeniami. Służę pomocą.