sobota, 20 sierpnia 2011

Lovely Pękający lakier do paznokci czarny :)

Witajcie
Kupiłam sobie ostatnio Lovely, Cracking Magic, Special Effect Nail Polish (Pękający lakier do paznokci)


Pod spodem mam moj Lakier Butterfly Maxima numer 14Jak dla mnie bardzo fajny.Duży plus za niską cenę i za duży wybór kolorów. :) Pęknięcia są bardzo ładne nawet, najlepiej nałożyć cienką warstwę.
Prawda, że lakier może szybko zasychać, taki już jego urok, ale można ten proces troszeczkę spowolnić. Proponuję po skończeniu aplikacji, obetrzeć pędzelek na całej jego długości a dopiero potem włożyć do słoiczka i zamknąć. Chodzi o to by nie wkładać do środka resztek już nieco zaschniętego lakieru.Bardzo szybko odpryskuję z paznokcia (ale z utwardzaczem daje radę)
Jak dla mnie jest ok, tym bardziej, że to jeden z tańszych wersji dostępnych na rynku..Na pewno się zaopatrzę w inne kolory pękających lakierów :)

Za lakier zapłaciłam 7 zł w promocji w Rossmannie

Pozdrawiam

1 komentarz:

  1. Paletkę kupiłam podczas pobytu w Stanach, ale u nas chyba też jest ten zestaw kolorystyczny (ale nie jestem pewna) :-) Pozdrawiam ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz. Każda opinia pozytywna jak i negatywna, stanowi dla mnie bardzo wiele. Jest docenieniem mojej pracy. Dlatego pozostawiaj ślad po sobie.

Zawsze odwiedzam blogi komentujących, więc komentarz z adresem Twojego bloga jest tu zbędny.

Zawsze odpowiem na Twoje pytanie, chętnie podzielę się spostrzeżeniami. Służę pomocą.