niedziela, 27 sierpnia 2017

Pachnąco...Kringle Candle o zapachu Świeżej Mięty


Wosk (Breakable Wax Potpourri) marki Kringle Candle o zapachu świeżo zerwanej mięty.


+OPAKOWANIE
Woski KC znajdujemy w plastikowym pudełeczku z wieczkiem na którym znajduje się zdjęcia świeżo zerwanej mięty w jakimś kubeczku albo moździerzu  tak mi się wydaje. W środku znajdujemy biały wosk podzielony na pięć kawałków. Są one ponacinane, musimy je przełamać, żeby je od siebie oddzielić. Podoba mi się bardzo te opakowanie ponieważ resztkę wosku możemy  odłożyć do pudełeczka i nic nie musimy pakować w woreczki itd.
+POJEMNOŚĆ,CENA
40 g kosztuje 12 zł i można je kupić w wielu wariantach zapachowych na stronie goodies.pl TUTAJ Klik ;) a YC woski mają 22 g i kosztują 9 zł.
+UŻYWANIE
Do kominka wrzucam jedną cząstkę, na szczęście wosk przy rozdzieleniu się nie kruszy tak jak YC. Jeden kawałek odpaliłam trzy razy ( zapach nie należy do tych bardzo intenstwnych )
-DOSTĘPNOŚĆ
Można je kupić z tego co wiem na razie tylko przez sklepy internetowe. Ja swoje woski kupuję na stronie goodies.pl TUTAJ Klik,gdzie często można trafić na darmową wysyłkę już od 25 zł. Wielkie świece można spotkać w Tk Maxx ,ja z chęcią zaglądam na ten dział, żeby chociaż powąchać zapachy.
+ZAPACH
Wosk Kingle Candle o zapachu Świeżej mięty, pachnie po prostu świeżo zebraną miętą z domowego ogródka mojej mamy. Bardzo intensywny, trwały i świeży zapach. Nie mylcie ją z zapachem gumy do żucia czy pasaty do zębów.Przypomina bardziej zapach listków mięty świeżo roztartych w dłoniach.Przyjemny, rześki, orzeźwiający,nie męczący.


Zapach idealny na lato lub wiosnę. Idealnie odwzorowany zapach świeżej mięty, bez nutki sztuczności. Polecam go fanką świeżych zapachów, koniecznie musicie mieć go w swoich zbiorach ;)

Jakie są wasze ulubione letnie zapachy wosków ? 
Pozdrawiam

11 komentarzy:

 1. Kocham wszelakie woski i świece - ale mięta? Bleah... :D

  OdpowiedzUsuń
 2. O zapachu mięty jeszcze nie miałam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Szkoda, że lato się już kończy, bo chętnie bym paliła taki zapach :) Ostatnio chętniej sięgam po KC niż YC

  OdpowiedzUsuń
 4. Muszę koniecznie się na niego skusić.

  OdpowiedzUsuń
 5. muszę go zamówić , mam chęć palić takie zapachy gdy robię coś w kuchni i chcę te garnkowe aromaty wytłumić

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeśli faktycznie pachnie jak prawdziwa mięta, to jestem zainteresowana :3

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz. Każda opinia pozytywna jak i negatywna, stanowi dla mnie bardzo wiele. Jest docenieniem mojej pracy. Dlatego pozostawiaj ślad po sobie.

Zawsze odwiedzam blogi komentujących, więc komentarz z adresem Twojego bloga jest tu zbędny.

Zawsze odpowiem na Twoje pytanie, chętnie podzielę się spostrzeżeniami. Służę pomocą.