Argan Oil Body Butter marki GlySkinCare. Masło do ciała z olejem arganowym. Doskonałe do codziennego stosowania. Zapewnia długotrwałe i intensywne nawilżenie. Masło Shea, białko pszeniczne, keratyna, panthenol, witamina E i aloes mają pozytywny wpływ na skórę. Produkt ujędrnia i regeneruje, zapewniając uczucie gładkości i miękkości. Konsystencja łatwo się rozprowadza, nie pozostawiając uczucia lepkości.
AQUA(woda), CETEARYL ALCOHOL(substracjia konsystentotwórcza emolient),, ARGAN OIL(olejek argonowy), PARAFFINM LIQUIDUM, GLYCERIN(gliceryna,nawilżacz ), GLYCERYL, STEARATE, CETEARETH-20, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER( masło shea), PROPYLENE GLYCOL, ALLANTOINA, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE(aloes), PANTHENOL(pantenol), HYDROLYZED KERATIA(kreatyna), HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, TOCOPHERYL ACETATE, ACRYLATES/ C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, SODIUM HYDROXIDE, DISODIUM EDTA CINNAMAL, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, CITRAL, CITRONELLOL, COUMARIN, GERANIOL, HEXYLCINNAMAL, LIMONENE, LINALOOL.
Produkt znajduje się w standardowym plastikowym słoiczku.Opakowanie wykonane z miękkiego plastiku a naklejona na niego etykieta się nie odkleja. Wieczko jest w kolorze niebieskim i bardzo fajnie komponuje się z szafą graficzną całego opakowaniem.
+KONSYSNCJA,KOLOR
Produkt jest w kolorze białym o kremowej konsystencji.Nie jest ona zbita jak niektóre masła do ciała ani lejąca jak nie które balsamy.Moim zdaniem tak w sam raz po środku. Bardzo fajnie się ją rozprowadza po ciele.
+ZAPACH
Tu mnie troszkę zaskoczył ponieważ produkt w składzie ma troszkę substancji zapachowych a pachnie bardzo delikatnie.Mogę nawet stwierdzić,że podczas używania zapach jest prawie w ogóle nie wyczuwalny. Jak się przyłoży nosa to czuć olejek argonowy ale zapach jest bardzo delikatny i subtelny.
+POJEMNOŚĆ,CENA
300 ml,Cena wacha się między 30 a 20 zł
+WYDAJNOŚĆ
Zużyłam już prawie całe opakowanie i wystarczył mi na 2 miesiące używania.
+/-SKŁAD
Nie podoba mi się troszkę że zaraz po olejku argonowym jest parafina w składzie.
+/-DOSTĘONOŚĆ
Produkt można kupić w sklepach internetowych oraz dostać także w aptekach i drogeriach. Producentem jest firma Diagnosis klik
+DZIAŁANIE
Moja skóra zimą zawsze potrzebuje mocniejszego nawilżenie.
Nakładałam go dość grubą warstwą pozostawiało bardzo małe smugi które bardzo szybko się wchłaniały.Warto wspomnieć,że produkt nie pozostawia uczucia lepkości.Skóra po jego użyciu jest nawilżona i ukojona.Niestety nie zauważyłam ujędrnienia skóry, ale nie oszukujmy się, w końcu tylko ćwiczenia mogą pozwolić na taki efekt.
Produkt ma przyjemne dla oka opakowanie .Konsystencje która bardziej przypomina zbity krem, który dobrze rozprowadza się po ciele jak nie przesadzimy z ilością.Po szybkim wchłonięciu nie pozostawia na ciele lepkiej powłoki .Pachnie bardzo delikatnie i subtelnie.Jest wydajny i cena nie jest aż taka bardzo wysoka. Najważniejsze że moja skóra się z nim polubiła.Po jego użyciu jest nawilżona i gładka w dotyku.
Dziewczyny miałyście jakiś kosmetyk z firmy ? Byłyście z niego zadowolone ? Może jakiś szczególnie polecacie ?
Pozdrawiam













