czwartek, 10 marca 2016

GlySkinCare - Masło do ciała z olejem arganowym

Argan Oil Body Butter marki GlySkinCare. Masło do ciała z olejem arganowym. Doskonałe do codziennego stosowania. Zapewnia długotrwałe i intensywne nawilżenie. Masło Shea, białko pszeniczne, keratyna, panthenol, witamina E i aloes mają pozytywny wpływ na skórę. Produkt ujędrnia i regeneruje, zapewniając uczucie gładkości i miękkości. Konsystencja łatwo się rozprowadza, nie pozostawiając uczucia lepkości.

AQUA(woda), CETEARYL ALCOHOL(substracjia konsystentotwórcza emolient),, ARGAN OIL(olejek argonowy), PARAFFINM LIQUIDUM, GLYCERIN(gliceryna,nawilżacz ), GLYCERYL, STEARATE, CETEARETH-20, BUTYROSPERMUM PARKII BUTTER( masło shea), PROPYLENE GLYCOL, ALLANTOINA, ALOE BARBADENSIS LEAF JUICE(aloes), PANTHENOL(pantenol), HYDROLYZED KERATIA(kreatyna), HYDROLYZED WHEAT PROTEIN, TOCOPHERYL ACETATE, ACRYLATES/ C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, SODIUM HYDROXIDE, DISODIUM EDTA CINNAMAL, BUTYLPHENYL METHYLPROPIONAL, CITRAL, CITRONELLOL, COUMARIN, GERANIOL, HEXYLCINNAMAL, LIMONENE, LINALOOL.

+OPAKOWANIE
Produkt znajduje się w standardowym plastikowym słoiczku.Opakowanie wykonane z miękkiego plastiku  a naklejona na niego etykieta się nie odkleja. Wieczko jest w kolorze niebieskim i bardzo fajnie komponuje się z szafą graficzną całego opakowaniem.
+KONSYSNCJA,KOLOR
Produkt jest w kolorze białym o kremowej konsystencji.Nie jest ona zbita jak niektóre masła do ciała ani lejąca jak nie które balsamy.Moim zdaniem tak w sam raz po środku. Bardzo fajnie się ją rozprowadza po ciele.
+ZAPACH
Tu mnie troszkę zaskoczył ponieważ produkt w składzie ma troszkę substancji zapachowych a pachnie bardzo delikatnie.Mogę nawet stwierdzić,że podczas używania zapach jest prawie w ogóle nie wyczuwalny. Jak się przyłoży nosa to czuć olejek argonowy ale zapach jest bardzo delikatny i subtelny.
+POJEMNOŚĆ,CENA
300 ml,Cena wacha się między 30 a 20 zł
+WYDAJNOŚĆ
Zużyłam już prawie całe opakowanie i wystarczył mi na 2 miesiące używania.
+/-SKŁAD
Nie podoba mi się troszkę że zaraz po olejku argonowym jest parafina w składzie.
+/-DOSTĘONOŚĆ
Produkt można kupić w sklepach internetowych oraz dostać także w aptekach i drogeriach. Producentem jest firma Diagnosis klik 
+DZIAŁANIE
Moja skóra zimą zawsze potrzebuje mocniejszego nawilżenie.
Nakładałam go dość grubą warstwą pozostawiało bardzo małe smugi które bardzo szybko się wchłaniały.Warto wspomnieć,że produkt nie pozostawia uczucia lepkości.Skóra po jego użyciu jest nawilżona i ukojona.Niestety nie zauważyłam ujędrnienia skóry, ale nie oszukujmy się, w końcu tylko ćwiczenia mogą pozwolić na taki efekt.

Produkt ma przyjemne dla oka opakowanie .Konsystencje która bardziej przypomina zbity krem, który dobrze rozprowadza się po ciele jak nie przesadzimy z ilością.Po szybkim wchłonięciu nie pozostawia na ciele lepkiej powłoki .Pachnie bardzo delikatnie i subtelnie.Jest wydajny i cena nie jest aż taka bardzo wysoka. Najważniejsze że moja skóra się z nim polubiła.Po jego użyciu jest nawilżona i gładka w dotyku.

Dziewczyny miałyście jakiś kosmetyk z firmy  ? Byłyście z niego zadowolone ? Może jakiś szczególnie polecacie ?




Pozdrawiam 



środa, 9 marca 2016

Projekt Denko Luty


Lirene Dermoprogram, Physio, Micelarny żel do oczyszczania twarzy z błękitną algą
Fajnie się sprawdził jako żel myjący.Nie pieni się ale dobrze oczyszcza buzię rano nie pozostawiając uczycie ściągnięcia.

Recenzja KLIK

Czy kupię go sama MOŻLIWE

Green Pharmacy Płyn micelarny 3w1
Produkt sprawdzał się nawet dobrze jak za cenę 12 zł i ogromną pojemność 400 ml która nie chciała się skończyć.Chyba do niej nie wrócę ponieważ z dziennym makijażem nie miał problemu ale z troszkę mocniejszym owszem.

Recenzja NIE MA
Czy kupię go ponownie NIE
Luksja mleczko pod prysznic o zapachu Oat Milk
Moje kolejne opakowanie bardzo fajnie sprawdza się podczas kąpieli. Pianę jaką tworzy jest bardzo przyjemna i nie wysusza skóry.

Recenzja TAK

Czy kupię go ponownie TAK
Mariza peeling drobnoziarnisty do twarzy wygładzający.
Bardzo ostry i przyjemny produkt jakbym miała możliwość kupić go stacjonarnie na pewno bym to zrobiła.

Recenzja NIE MA

Czy kupię go ponownie NIE WIEM
Bania Agafii: Maska oczyszczająca do twarzy - dziegciowa oraz niebieski.
Ta druga średnio się u mnie sprawdzała ale do dziegciowej z chęcią wracam i kolejny raz muszę kupić sobie nowe opakowanie. Jak za taką cenę i działanie serdecznie polecam.

Recenzja TAK

Czy kupię ponownie TAK dziegciową

Szampon i Odżywka z firmy Live clean
Kupiłam je w Canadzie.Szampon bardzo szybko się skończył a odżywka sprawdziła się bardzo fajna.

Recenzja NIE MA

Czy kupię ponownie NIE
Eveline, Curl Up Volume Mascara (Pogrubiająco - podkręcający tusz do rzęs)

Loreal tusz volume millon lashes black

Oba tuszę sprawdziły się bardzo fajnie i byłam z nich zasolona

Recenzja Eveline TAK KLIK 

Czy kupię je ponownie TAK


LashVolution Odżywka do rzęs
Z końcowego efektu byłam bardzo zadowolona

Recenzja po 3 miesiącach KLIK

Czy kupię go sama MOŻLIWE ŻE TAK


Dr Irena Eris, Provoke, Eyeshadow Primer (Baza pod cienie w pisaku)
Bardzo ładnie podbija kolor cieni.Nawet u bardzo upalne dni cienie nie zbierają się w załamaniu. Mogę przyznać, jest to najlepsza baza jaką używałam do tej pory.

Recenzja NIE MA

Czy kupię ponownie TAK

Dziewczyny a wam co się udało zużyć ?
Pozdrawiam


poniedziałek, 7 marca 2016

Wyniki Rozdania

Dziś post z wynikami Rozdania :) 
W Rozdaniu wzięło udział 103 osób 
Wszystkich losów było 573


Nagrodę numer 1 wygrywa :)

Nagrodę numer 2 wygrywa:)


Czekam na wiadomość z adresem ;)

Mój e-mail magdalenapozoga@op.pl
Postaram się wysłać kosmetyki jak najszybciej.:)
 
 
Pozdrawiam 



środa, 2 marca 2016

Zakupy Yves Rocher 11 kosmetyków za 111 zł ? Jak to możliwe ;)

Może zacznę od tego że bardzo lubię kosmetyki Yves Rocher i bardzo fajnie się u mnie sprawdzają.Zawsze zamawiam je w sklepie internetowym gdzie można trafić na fajną zniżkę oraz dostać prezent gratis do zamówienia.Ostatnio upolowałam zniżkę -100 zł przy zakupie za 200 zł z darmową wysyłką.Ale to nie wszystko jeśli złożysz
zamówienie powyżej 109 zł, można wybrać jeden gratis z trzech produktów.
    
Warto wspomnieć że nie ważne co jest w koszyku.Nawet produkty z zielonym punktem i ze zniżką mogą się w nim znaleźć.Ponieważ dużo kosmetyków które zamówiłam były już w przecenie nawet -40%.

Nie wiem do kiedy trwa ta zniżka i nie mogę znaleźć jaki to kod ponieważ ja weszłam z link na fb który mi się wyświetlił na stronie głównej i od razu zostałam skierowana na ich stronę gdzie kod był już aktywny.Na szczęście wyświetlił mi się jeszcze raz więc dziewczyny które chcą z niego skorzystać to zapraszam TU KLIK i mam nadzieje,że będzie działał. 

Jesteście ciekawe co kupiłam więc zapraszam niżej :)

-Krem nawilżający redukujący zaczerwienienia. Cena regularna 45 zł był przeceniony na 26.90 zł ( oczywiście można powiedzieć że były jeszcze przecenione -50 % :)
-Łagodzący krem pod oczy.Cena regularna 42 zł przeceniony na 28.90 zł
-Maseczka nawilżają .Cena regularna 39 zł przeceniony na 26.90 zł
-Olejek pod prysznic z olejkiem argonowym .Cena regularna 32 zł był przeceniony na 22.90 zł
-Intensywnie nawilżające mleczko do ciała 200 ml .Cena regularna 24.90 zł był przeceniony na 16.90 zł ( Można kupić większą pojemność  390 ml z pompką i teraz kosztuje 24.90 zł z 35.90 zł)
-Pielęgnujący krem 2w1 do rąk i paznokci Cena regularna 32 zł był przeceniony na 22.90 zł ( moje kolejne opakowanie)
-Krem intensywnie odżywiający do suchych stóp Cena regularna 25 zł był przeceniony na 16.90 zł
-Szampon stymulujący przeciw wypadaniu włosów.Cena regularna 14.90 zł był przeceniony na 12.90 zł  ( miałam go ale dam mu drugą szansę.)
-Krem nawilżający 3w1 do skóry wrażliwej.Cena regularna 14.90 zł był przeceniony na 12.90 zł.( ostatnio kupiłam go mojemu Mężowi i był z niego zadowolony )
-Balsam po goleniu do skóry wrażliwej.Cena regularna 32 zł był przeceniony na 22.90zł
-GRATIS Oczyszczający peeling do twarzy usuwający oznaki zmęczenia

Mam dokładnie 11 produktów więc po przeliczeniu wychodzi że każdy kosztował mnie 10 zł :)

Dziewczyny a wy lubicie kosmetyki YR ? Co u was się fajnie sprawdza ? Może przy następnym zamówieniu skuszę się na coś co polecicie ;)

Ja z ich firmy uwielbiam ocet malinowy do włosów, szampon pokrzywowy,żele pod prysznic, dezodoranty, (nie zamówiłam ich bo jeszcze mam je w zapasie :)Olejek odbudujący do włosów,odżywki,krem do rąk ten co odkupiłam itd. ;)

Pozdrawiam

wtorek, 1 marca 2016

RECENZJA Bania Agafii, Miodowe mydło do ciała i włosów

Miodowe mydło oparte na aktywnych składnikach naturalnych łagodnie oczyszcza i pielęgnuje ciało oraz włosy. Ałtajski miód górski jest bogatym źródłem mikroelementów dzięki czemu odżywia i nawilża, ponadto posiada działanie odmładzające. Hyzop lekarski dzięki cennemu olejkowi eterycznemu i witaminy C wzmacnia włosy i uzdrawia skórę. Kwiaty wrzosu dzięki zawartości kwasów organicznych i saponin delikatnie oczyszczają skórę oraz włosy. Różeniec górski zwany złotym korzeniem łagodzi podrażnienia oraz chroni skórę przed odwodnieniem, poza tym ma silne działanie antyoksydacyjne. Organiczny olej z owoców dzikiej róży jest szczególnie bogaty w witaminy A i C dzięki czemu znacznie zwiększa właściwości ochronne skóry i włosów. Nie zawiera parabenów, SLS, silikonów, brak syntetycznych aromatów i barwników, bez sztucznych konserwantów i polietylenu.
W przypadku włosów niewielką ilość mydła nanieść na ręce, spienić, nanieść na włosy, a następnie spłukać wodą. Używać w ten sam sposób również na ciało.


Aqua, Sorbitol, Sodium Cocoyl Isethionate, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Stearic Acid, Mel (ałtajski górski miód), Hyssopus Officinalis Extract (ekstrakt z hyzopu lekarskiego), Calluna Vulgaris Extract (ekstrakt z kwaitu wrzosu), Rhodiola Rosea Extract (ekstakt z różenieca górskiego), Organic Rosa Canina Oil (organiczny olej z owoców dzikiej róży), Parfum, Benzyl Alcohol, Benzoic Acid, Sorbic Acid.

  • ałtajski miód górski (Mel) jest bogatym źródłem mikroelementów dzięki czemu odżywia i nawilża, ponadto posiada działanie odmładzające,
  • ekstrakt z hyzopu lekarskiego (Hyssopus Officinalis Extract) dzięki cennemu olejkowi eterycznemu i witaminy C wzmacnia włosy i uzdrawia skórę,
  • ekstrakt z kwiatów wrzosu (Calluna Vulgaris Extract) dzięki zawartości kwasów organicznych i saponin delikatnie oczyszczają skórę oraz włosy,
  • ekstrakt z różeńca górskiego zwany złotym korzeniem (Rhodiola Rosea Extract) łagodzi podrażnienia oraz chroni skórę przed odwodnieniem, poza tym ma silne działanie antyoksydacyjne,
  • organiczny olej z owoców dzikiej róży (Organic Rosa Canina Oil) jest szczególnie bogaty w witaminy A i C dzięki czemu znacznie zwiększa właściwości ochronne skóry i włosów



+OPAKOWANIE
Produkt znajduje się w standardowym plastikowym przezroczystym słoiczku na którym jest naklejona etykieta. Opakowanie wykonane z dość solidnego plastiku a etykieta się nie odkleja.Słoik nie jest zabezpieczony folią, jedynie gładka powierzchnia kosmetyku gwarantuje, że mydło nie było dotykane.Bardzo podoba mi się szafa graficzna jest prosta i schludna.Na opakowaniu znajduje się data ważności skład i opinia producenta.
+KONSYSTENCJA,KOLOR
Mazista jasno żółtka pasta inaczej ciągnący glut. Chociaż moim zdaniem nie jest tak gęste jak czarne mydło. Myślałam że będzie z nim problem. Na szczęście mylilam się ponieważ łatwo go wyciągnąć ze słoiczka i po nałożeniu na mokre włosy i lekkim rozprowadzeniu bardzo fajnie się pieni.
+ZAPACH
Produkt pachnie bardzo przyjemnie troszkę miodowo lekko kwiatowo.Zapach nie utrzymuje się zbyt długo.
+POJEMNOŚĆ,CENA
300 ml kosztuje od 12 do 20 zł zależy od sklepu.Jak się nie mylę kupiłam go za 13 zł a w sklepie zielarskim u siebie w mieście kosztuje 16.50zł
+WYDAJNOSĆ
Mydełko jest bardzo wydajny i wystarczy niewielka ilość żeby umyć moje długie włosy

+INNE MYDEŁKO Z FIRMY BANIA AGAFII
Dostępne jest także cedrowe mydełko do ciała i włosów które także chce przetestować.
+ZASTOSOWANIE
Można go używać do mycia włosów,tak jak i całego ciała oraz oczyszczanie naszej buzi.
+SKŁAD
Nie zawiera parabenów, SLS, silikonów, brak syntetycznych aromatów i barwników, bez sztucznych konserwantów i polietylenu.
-/+DOSTĘPNOŚĆ
Kosmetyki rosyjskie można dostać w sklepach internetowych oraz stacjonarnie w niektórych sklepach zielarskich.Ja osobiście mam taki sklep u siebie w mieście warto poszukać
+DZIAŁANIE
Włosy
Do umycia włosów do pasa nie potrzebuje dużej ilości produktu.Kosmetyk bardzo fajnie się pieni a bałam się,że będzie odwrotnie.Piana którą tworzy mydło jest konkretna gęsta i zbita. Aby wypłukać produkt potrzebuję więcej czasu i wody.Na szczęście nie plącze włosy po jego użyciu włosy są gładkie i takie czyste aż piszczą.Bardzo dobrze oczyszcza. Z odżywek, olejków, środków do stylizacji. Warto wspomnieć także że mam włosy nisko porowate i proste. Zawszę po jego użyciu używam bogatej odżywki lub maski.
Ciało i Twarz
Mydło kupiłam tylko do mycia włosów. Ale dla was przetestowałam je także pod tym wariantem.Mycie buzi nim to wielka przyjemność jedynie trzeba pamiętać żeby nabrać na dłoń odrobinkę ponieważ bardzo się pieni i długo się wtedy zmywa z buzi. Pozostawia ją oczyszczoną i miękką w dotyku.Nie powoduje ściągnięcia i nie wysusza.Jako produkt do ciała także sprawdził się dobrze.Ślicznie pachnie więc umila kąpiel dobrze rozprowadza się po ciele i przyjemnie oczyszcza skórę.Jedynie ja nakładam go małą ilość na dłoń rozsmarowuje w dłoniach i rozprowadzam dopiero na ciało.


Można go opisać jaki wielozadaniowy produkt fajnie sparwdził by się w podróży.Ponieważ mamy gwarancję że nic nam się nie wyleje a możemy go użyć do ciała,włosów i do buzi.Pięknie pachnie świetnie się także sprawdza w każdej tej roli więc czego więcej chcieć.Na pewno skuszę się na mydełko cedrowe które ma jeszcze mocniejsze działanie.:)



Zapraszam do innych recenzji kosmetyków firmy Bania Agafii KLIK

Dziewczyny miałyście doczynienia z takim mydełkiem ? A może czarnym mydłem lub białym ? Jak się sparwdził ?
Pozdrawiam