niedziela, 4 listopada 2018

Pachnąco....Yankee Cande o zpachu Linden Tree

Wosk z kwiatowej linii zapachowej Yankee Candle z serii Classic o świeżym zapachu kwitnącej lipy, przywołującej wspomnienia rześkiego i słonecznego dnia.

+/-OPAKOWANIE

Wosk jest w postaci małej tarty opakowanej folią z kolorową naklejką informującą o konkretnym zapachu. Po rozpakowaniu i odłamaniu kawałka, musimy resztę zapakować w jakiś woreczek, żeby nie pokruszył nam szafki albo pojemnika w którym przechowujemy nasze woski.
+/-POJEMNOŚĆ,CENA
Wosk YC ma pojemność 22 g i kosztuje 9 zł
Można je kupić w wielu wariantach zapachowych na stronie goodies.pl TUTAJ Klik ;)
+/- UŻYWANIE
Do kominka wrzucam kawałek wosku który uda mi się odłamać. Może nie ma z tym wielkiego problemu. Ale troszkę się kruszy i tak jak wspomniałam musimy przechowywać go w woreczku. Wosk dziele tak na trzy części i jedna odpalam około 2-3 razy.
-DOSTĘPNOŚĆ
Ja swoje woski kupuję na stronie goodies.pl TUTAJ Klik .Gdzie często można trafić na darmową wysyłkę już od 25 zł. Z której często korzystam.

+ZAPACH
Linden Treez kwiatowej linii zapachowej  z serii Classic. Wyczuwam w nim rzeczywiście zapach kwiatów lipy w pełni rozkwitu, z tym ich słodkim, aromatycznym, kuszącym nektarem.Zapach jest bardzo mocny i perfumowany,wiec trzeba z nim uważać.

Zapcha jest bardzo przyjemny, ale jak dla mnie za mocny i szybko zaczyna mnie męczyć. Chociaż dla  osób które uwielbiają zapach lipy, polecam się skusić.

Pozdrawiam,
3 komentarze:

  1. kocham zapach kwiatu lipy, mam z nim dobre skojarzenia więc mnie pewnie by nie męczył

    OdpowiedzUsuń
  2. Obawiam się, że nie byłby to wariant dla mnie.

    OdpowiedzUsuń
  3. Z tym zapachem nie miałam jeszcze styczności,ale bardzo chętnie poznałabym go bliżej.

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz. Każda opinia pozytywna jak i negatywna, stanowi dla mnie bardzo wiele. Jest docenieniem mojej pracy. Dlatego pozostawiaj ślad po sobie.

Zawsze odwiedzam blogi komentujących, więc komentarz z adresem Twojego bloga jest tu zbędny.

Zawsze odpowiem na Twoje pytanie, chętnie podzielę się spostrzeżeniami. Służę pomocą.